Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Kamera sieciowa IP Geovision GV-MFD1501-4F powstała z myślą o możliwości prowadzenia całodobowej obserwacji wewnątrz budynków. Dzięki stosunkowo niewielkim rozmiarom, kamera IP w wersji GV-MFD1501-4F pozwala na prowadzenie dyskretnego nadzoru wideo. Na jej wyposażeniu znajdziemy wiele użytecznych rozwiązań, dzięki którym będziemy mogli stworzyć wyjątkowo funkcjonalny i skuteczny system monitoringu IP , pracujący przez całą dobę.
Z przyjemnością przedstawiamy wysokiej klasy kamerę megapikselową GV-LPR CAM 5R Geovision, która została stworzona specjalnie na potrzeby identyfikacji numerów tablic rejestracyjnych pojazdów. Kamera sieciowa IP Geovision w wersji GV-LPR CAM 5R zarówno pod kątem konstrukcyjnym, jak i funkcjonalnym, została odpowiednio przystosowana do pracy w trudnych warunkach środowiskowych i oświetleniowych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom kamera IP Geovision GV-LPR CAM 5R pozwala na monitorowanie 1 pasa ruchu o szerokości 4 m i odległości od 3 do 5 metrów, przy prędkości pojazdów do 60 km/h.
Firma Geovision jako jeden z wiodących dostawców rozwiązań z zakresu monitoringu IP, wprowadziła do swojej oferty nową kamerę megapikselową GV-BX5300-6V z wymiennym obiektywem o zmiennej ogniskowej 4,5-10 mm, która jest szczególnie polecana do zastosowania w najbardziej wymagających systemach telewizji dozorowej, pracujących w środowisku wewnętrznym budynków. Największym atutem kamery IP Geovision w wersji GV-BX5300-6V jest możliwość wygenerowania krystalicznie czystego i pełnego najdrobniejszych szczegółów obrazu w rozdzielczości 5 MP (2560x1920) i Full HD 1080p (1920x1080). Ze względu na imponującą jakość generowanego obrazu, kamera sieciowa GV-BX5300-6V zapewnia bardzo dokładną wideoweryfikację osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych.
Nadzór wideo nad dzieckiem wymaga od kamery wysokiej jakości generowanego obrazu (musi pozwalać na identyfikację przedmiotów jakimi bawi się dziecko) oraz co najważniejsze, możliwości zdalnego podglądu obrazu za pomocą przeglądarki internetowej WWW lub urządzenia mobilnego typu smartphone, np. iPhone, Samsung Galaxy - sprawowanie kontroli nad dzieckiem niezależnie od tego czy jesteśmy w pracy czy w delegacji.
Kamera hemisferyczna IP GV-FE521 to najwyższej klasy urządzenie sieciowe, które dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom, oferuje krystalicznie czysty i niewiarygodnie szczegółowy obraz w rozdzielczości 5.0MPix (2560x1920). Hemisferyczny podgląd (360 stopni) sprawia, że kamera IP GV-FE521 Geovision idealnie sprawdzi się w monitorowaniu dużych pomieszczeń biurowych, dużych sklepów oraz obiektów użyteczności publicznej.
Firma Geovision jest jednym z liderów w dziedzinie cyfrowego zapisu sygnałów wideo w systemach telewizji przemysłowej, a jej karty do monitoringu wizyjnego cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. W opinii ekspertów z branży CCTV, karty DVR firmy Geovision należą do jednych z najlepszych tego typu rozwiązań na rynku, ponieważ dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym mocno konkurują ze standardowymi rejestratorami cyfrowymi w postaci samodzielnych urządzeń.
Firma Geovision zapowiedziała wprowadzenie nowej kamery megapikselowej o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki pogodowe. W najbliższych tygodniach do sprzedaży powinien trafić model GV-BX520D-E, który dzięki swoim właściwościom użytkowym sprosta wszystkim, nawet tym największym wymaganiom.
GV-MFD520 Geovision to najwyższej jakości wewnętrzna kamera megapikselowa 5 Mpix, która dzięki niewielkiej obudowie kopułkowej, bardzo dobrze sprawdza się w miejscach, w których zachodzi konieczność identyfikacji obserwowanych osób oraz prowadzenia dyskretnej obserwacji. Ze względu na swoje właściwości użytkowe, kamera kopułkowa IP GV-MFD520 Geovision z powodzeniem może być stosowana w najbardziej wymagających systemach nadzoru wideo.
Profesjonalna kamera megapikselowa GV-VD320D Geovision to niezwykle funkcjonalne urządzenie CCTV IP, które dzięki wandaloodpornej obudowie (norma IP66) i funkcji Dzień/Noc z wbudowanym filtrem podczerwieni IR LED może pracować w każdych warunkach środowiskowych. Jedną z największych zalet użytkowych modelu GV-VD320D jest przetwornik 1/2.5" progressive scan CMOS, który dostarcza rewelacyjnej jakości obraz o podwyższonej ostrości  i prawidłowej reprodukcji barw w rozdzielczości do 3 Mpix (2048 x 1536 pikseli).
GV-CB120 to  wysokiej klasy kamera IP Geovision, która na tle innych produktów tego typu wyróżnia się za sprawą wysokiej jakości obrazu, dwukierunkowego audio oraz kompresji H.264. Zintegrowana kamera IP GV-CB120 Geovision idealnie sprawdza się w instalacjach CCTV IP dla domu, biura, sklepu oraz firmy.
Nowe oprogramowanie Geovision v8.4 w końcu jest dostępne także w języku polskim. Najnowsza odsłona tego popularnego oprogramowania została udoskonalona o wiele użytecznych opcji. Poprawiono także kilka błędów z wersji wcześniejszej. Najważniejszą zmianą w stosunku do poprzedniej odsłony jest zgodność ze światowymi standardami ONVIF i PSIA.
Aplikacje GV-Mobile Phone to seria darmowego oprogramowania dla telefonów komórkowych, które pozwala na prowadzenie zdalnego podglądu z kamer i zarządzanie systemami telewizji przemysłowej budowanych w oparciu o system GV-System w wersji 8.3.2 lub nowszej. Na stronie producenta znajdziemy do pobrania darmowe aplikacje praktycznie dla wszystkich telefonów komórkowych nowej generacji i PDA.
GV-PT110D firmy Geovision to funkcjonalne kamery IP z opcją sterowania obrotem i pochyleniem (Pan/ Tilt) oraz możliwością generowania obrazu w rozdzielczości 1,3Mpix. Ze względu na swoje cechy użytkowe, kamery obrotowe IP z serii GV-PT110D rewelacyjnie sprawdzają się podczas nadzoru wideo rozległych pomieszczeń. Prezentowane sieciowe urządzenie wizyjne pracuje na bazie przetwornika CMOS 1/3” z technologią progresywnego skanowania, który dzięki najwyższej jakości wykonania pozwala na prawidłową reprodukcję barw oraz obiektywów, również tych szybko poruszających się.
Przedstawiamy wysokiej jakości reflektor podczerwieni z serii GV-IR LED firmy Geovision, który dzięki zaawansowanej konstrukcji automatycznie określa tryb pracy Dzień/Noc. Urządzenie jest w stanie kontrolować wbudowany w kamerze mechaniczny filtr podczerwieni.
Prezentujemy profesjonalny adapter z serii GV-Indoor Mount Kit (81-D7H05-MK2) przeznaczony do zastosowania wewnętrznego.
Przedstawiamy profesjonalny zestaw do montażu wysokiej jakości szybkoobrotowych kamer sieciowych firmy Geovision (GV-IP Speed Dome).
GV-Mini Pendent Mount (81-D7H03-WMP) firmy Geovision to specjalny uchwyt ścienny do kamer szybkoobrotowych IP z serii GV-IP Speed Dome.
GV-Standard Pendent Mount (81-D7H03-WSP) to wysokiej jakości uchwyt ścienny długi przeznaczony do montażu ściennego kamer szybkoobrotowych IP firmy Geovision.
GV-Straight Tube 25cm (81-D7H03-ST1) to uchwyt sufitowy do montażu kamer szybkoobrotowych z serii GV-IP Speed Dome firmy Geovision.
Kamery PTZ IP z serii GV-PTZ010 firmy Geovision to urządzenia, które dzięki zaawansowanej konstrukcji doskonale sprawdzają się w profesjonalnych systemach telewizji dozorowej IP. Kamery IP GV-PTZ010 cechują się wysoką jakością wyświetlanego obrazu, wydajną pracą w sieci IP oraz możliwością dostosowania do wymagań użytkowych praktycznie każdego systemu telewizji przemysłowej IP.
GV-FE110 Geovision to profesjonalna kamera IP, której konstrukcja pozwala na prowadzenie efektywnego, dyskretnego nadzoru wideo wewnątrz pomieszczeń. Kamery megapikselowe IP z serii GV-FE110 doskonale łączą wysoką jakość obrazu i wydajną pracę w sieci IP, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane w profesjonalnych systemach telewizji przemysłowej IP.
GV-BX520D Geovision to wysokiej jakości kamer megapikselowa IP, której główną zaletą, i zarazem cechą wyróżniającą ją na tle innych urządzeń tego typu, jest możliwość wyświetlenia obrazu kolorowego w rozdzielczości do 5Mpx. Kamera IP w wersji GV-BX520D Geovision doskonale nadaje się do pracy w miejscach, w których duży nacisk kładzie się na możliwość identyfikacji nawet najmniejszych obiektów.
Firma Geovision wprowadziła na rynek uaktualnioną wersję oprogramowania do zarządzania systemami nadzoru wizyjnego (v8.32 – polskojęzyczna, v8.33 – anglojęzyczna), które w opinii specjalistów z branży jest jednym z najlepszych systemów tego typu. Oprogramowanie Geovision to niezwykle elastyczne rozwiązanie, ponieważ znajduje zastosowanie zarówno w analogowych, jak i cyfrowych systemach telewizji przemysłowej.
Mobilny rejestrator cyfrowy GV-Compact DVR-S Geovision to zaawansowane technicznie urządzenie, umożliwiające cyfrowy zapis sygnałów audio/wideo. Rejestrator w wersji GV-Compact DVR-S jest niezwykle elastycznym urządzeniem dozorowym, które dzięki nowoczesnym technologią komunikacji bezprzewodowej (Wi-Fi, UMTS, GPS) oraz odpornej na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne obudowie, rewelacyjnie nadaje się do budowy mobilnych systemów nadzoru wideo np. dla pojazdów.
Kamera kopułkowa GV-MFD110 Geovision to wysokiej jakości urządzenie CCTV IP, które zostało wyposażone w dyskretną obudowę oraz szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, zapewniających wysoką jakość wyświetlanego obrazu. GV-MFD110 jest sieciową kamerą megapikselową, ponieważ pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości na poziomie 1280 x 1024 pikseli (1,3 megapiksela).
GV-4008 Geovision to nowa, profesjonalna karta DVR ze sprzętową kompresją sygnału wideo w formacie H.264. Karta do monitoringu wizyjnego z serii GV-4008 pozwala na tworzenie zaawansowanych systemów nadzoru wideo, składających się z maksymalnie  8 kamer przemysłowych oraz 8 urządzeń nasłuchowych.
  GV-IPCAM H.264 (GV-BX110D) firmy Geovision to wysokiej klasy cyfrowa kamera przemysłowa, zapewniająca megapikselową rozdzielczość obrazu oraz szereg nowoczesnych rozwiązań sieciowych, usprawniających prace systemów sieciowego monitoringu wizyjnego. Kamery IP z serii GV-IPCAM H.264 rewelacyjnie sprawdzają się w systemach nadzoru wideo, od których wymaga się skutecznej wideoweryfikacji osób i zdarzeń alarmowych.
Zaawansowane technologicznie szybkoobrotowe kamery IP z serii GV-IP Speed Dome (Indoor) marki Geovision są doskonałą propozycją na budowę profesjonalnych, wewnętrznych systemów telewizji dozorowej IP. Na wyposażeniu kamer IP z serii GV-IP Speed Dome Indoor (GV-SD010) znajdziemy wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, których obecność niezwykle korzystnie wpływa na jakość prowadzonego nadzoru wizyjnego.
Karty DVR z serii GV-650/12 PCI-E firmy Geovision pozwalają na stworzenie systemu telewizji przemysłowej, który będzie umożliwiał zarządzanie materiałem wizyjnym z 12 kamer przemysłowych. Prezentowane urządzenie doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie wymaga się wysokie funkcjonalności przy niskich kosztach budowy systemu CCTV.
ENVR8 Geovision to wielokanałowe rejestratory IP , które stworzono na potrzeby wymagających systemów sieciowego monitoringu IP. Podwyższona funkcjonalność, doskonała jakość zapisywanych danych audio/wideo oraz możliwość współpracy z kamerami IP różnych producentów  to podstawowe zalety użytkowe tego profesjonalnego rejestratora IP.
Firma GeoVision przedstawia profesjonalny serwer wizyjny GV-H.264 Video Serwer , który doskonale sprawdza się w profesjonalnych zastosowaniach. Prezentowany serwer wizyjny IP pozwala na konwersję sygnałów analogowych z 2 kamer przemysłowych na sygnał cyfrowy, czyniąc z nich kamery IP .
Firma GeoVision to wiodący producent wysoce zaawansowanych kart komputerowych ( karty DVR ) służących przede wszystkim do budowy profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej. GeoVision istnieje na ogólnoświatowym rynku już od kilku lat i cieszy się ogromnym uznaniem wśród instalatorów systemów telewizji przemysłowej.
Komputerowy zapis obrazu GeoVision to fantastyczna alternatywa dla tradycyjnych rejestratorów cyfrowych, które w ostatnim czasie coraz częściej ustępują rozwiązaniom bazującym na kartach DVR. Komputerowy zapis obrazu polega na wyposażeniu komputera PC w kartę lub karty DVR GeoVision  (wraz z dedykowanym oprogramowaniem).
GV650 GeoVision to rodzina wyspecjalizowanych kart DVR, dzięki którym możemy zbudować skuteczny system telewizji przemysłowej. Karty komputerowe DVR z serii GV650 to produkt o szerokim zastosowaniu. Obecnie seria GV650 składa się z kilku modeli, które różnią się między sobą ilością obsługiwanych kamer.
GeoVision GV1120 / 16 to karty DVR o bardzo dobrych parametrach zapisu, które dodatkową są wspierane przez najlepsze na rynku CCTV oprogramowanie do zarządzania materiałem wizyjnym. Karty komputerowe z serii GV1120 / 16 zostały stworzone głównie z myślą o budowie dużych, wymagających i funkcjonalnych systemów telewizji przemysłowej.
GV-DSP LPR GeoVision to videoserver który został zaprojektowany głównie z myślą o współpracy z nowoczesnymi systemami identyfikacji tablic rejestracyjnych GV-LPR. Ze względu na możliwość obsługi sieci przewodowych i bezprzewodowych wideoserwer to niezwykle uniwersalne narzędzie CCTV.
Kamery megapikselowe mini kopułka GV-IPCAM 1.3M firmy GeoVision to urządzenie wizyjne o ogromnych możliwościach zastosowania i doskonałych parametrach pracy. Obudowa kamer megapikselowych GV-IPCAM 1.3M w wersji mini kopułki jest wstrząsoodporna, co umożliwia montaż w miejscach gdzie istnieje podwyższone ryzyko uszkodzenia kamery.
GV-LPR-4/12 firmy GeoVision to system oferujący identyfikację tablic rejestracyjnych oraz możliwość obsługi 4 pasów ruchu. System do rozpoznawania tablic pojazdów z serii GV-LPR-4/12 został wyposażony w kartę DVR GV1480 dzięki której możliwy jest zapis obrazu z prędkością 400 klatek na sekundę.
GeoVision GV-LPR-6 to najwyższej jakości system monitoringu przeznaczony do identyfikacji tablic rejestracyjnych pojazdów. System GV-LPR-6 został wyposażony w funkcję wielokrotnego próbkowania czcionek, kolorów oraz znaków specjalnych, dzięki czemu gwarantuje rozpoznanie praktycznie każdej tablicy rejestracyjnej.
Wysokiej jakości karta komputerowa DVR z serii GV 600 to profesjonalne narzędzie, służące do nagrywania obrazów pochodzących z kamer przemysłowych. Za pomocą karty GV 600 możemy zbudować profesjonalny system monitoringu wizyjnego połączonego z instalacją alarmową.
GV-NVR (4 GV) firmy GeoVision to profesjonalne rejestratory sieciowe , umożliwiające zapis wizji i fonii w sieciowych systemach telewizji przemysłowej. Rejestratory sieciowe w wersji GV-NVR (4 GV) zostały stworzone głównie z myślą o obsłudze urządzeń sieciowych firmy GeoVision.
GV Dispatch Server firmy GeoVision to zaawansowane technologicznie oprogramowanie zarządzające, pozwalające użytkownikowi na kontrolowanie ruchu w sieciach IP oraz rozłożenie obciążenia sieci.  Aplikacja GV Dispatch Server firmy GeoVision pozwala na zwiększenie wydajności sieciowych systemów telewizji przemysłowej.
GV Control Center firmy GeoVision to profesjonalny serwer umożliwiający zarządzanie oraz kontrolowanie sieciowych systemów telewizji przemysłowej. Serwer GV Control Center firmy GeoVision posiada wiele zalet użytkowych oraz niezwykle przydatnych funkcji.
Sieciowe kamery IP z serii GV-IPCAM 1.3M D/N Varifocal firmy GeoVision to profesjonalne narzędzia dozorowe mogące pracować nawet w bardzo trudnych warunkach środowiskowych. Jedną z największych zalet użytkowych jakie posiadają kamery IP z serii GV-IPCAM 1.3M D/N Varifocal jest możliwość prowadzenia dozoru w dzień oraz w nocy.
GV – Compact DVR to obecnie najlepszy na ogólnoświatowym rynku CCTV mobilny rejestrator wizji. Mobilny rejestrator GV – Compact DVR pozwala na cyfrowy zapis wizji i fonii z 4 kanałów wizyjnych i 4 kanałów fonicznych.
GV800 GeoVision to profesjonalna karta DVR o bardzo wysokiej funkcjonalności. Przy pomocy karty DVR GV800 zapis wizji może być prowadzony w jednym z czterech trybów.
RA16400 to zaawansowane technologicznie rejestratory GeoVision. Rejestratory DVR GeoVision z serii RA16400 są powszechnie uznawanymi w kręgach CCTV urządzeniami do cyfrowej rejestracji wizji i fonii. Model RA16400 został przez producenta wyposażony w 32 wejścia (16 kanałów wideo, 16 kanałów audio).
GV-NVR to profesjonalny rejestrator sieciowy marki GeoVision. Rejestrator sieciowy GeoVision pozwala na bezpośredni zapis strumieni danych w sieciach pakietowych IP.
GV-IPCAM GeoVision to profesjonalne kamery IP, zaliczane do grupy kamer megapikselowych. Kamery IP GV-IPCAM zostały wyposażone w nowoczesny przetwornik obrazu CCD SONY 1/3” o zdolności rozdzielczej aż 1,3Mpx.
GV 1240 to wysokiej jakości karta DVR stworzona na potrzeby średnich i dużych instalacji telewizji przemysłowej. Model GV 1240 dostępny jest w dwóch wersjach obsługujących 8 lub 16 wejść wideo (8 lub 16 wejść audio).
Zestawy CCTV oparte o produkty firmy GeoVision pozwalają na szybką i bezproblemową budowę systemów CCTV. Obecnie najpopularniejsze są zestawy CCTV opierające się o karty komputerowe GV250 oraz kamery przemysłowe firmy LC Security.
Marka Geo Vision jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w sektorze monitoringu przemysłowego i nowoczesnych urządzeń dozorowych. Produkty firmy GeoVision niejednokrotnie były odznaczane najbardziej prestiżowymi nagrodami z dziedziny CCTV.
Kamery megapikselowe dzień/noc GV-IPCAM firmy GeoVision to obecnie jedne z najlepszych urządzeń wizyjny tego typu. Kamery IP megapikselowe GV-IPCAM firmy GeoVision łączą w sobie dwie najważniejsze cechy współczesnych dozorowych urządzeń wizyjnych, mianowicie wysoką jakość oraz funkcjonalność.
GV1480 to profesjonalna karta komputerowa DVR firmy GeoVision. Karty komputerowe z serii GV1480 występują w kilku wersjach różniących się między sobą ilością kanałów audio/wideo.
Geovision v8.2 to długo oczekiwana najnowsza wersja tego popularnego oprogramowania do zarządzania systemami telewizji przemysłowej. W ostatnich dniach Geovision v8.2 pojawiło się także w języku polskim.
GV 2004 COMBO to nowoczesne urządzenie dozorowe stworzone na potrzeby rejestracji wizji i fonii w nowoczesnych aplikacjach telewizji przemysłowej. Karty komputerowe DVR z serii GV 2004 posiadają 4 kanały wideo, umożliwiające bezpośrednie podłączenie kamer przemysłowych.
Karta komputerowa DVR GV250 to podstawowy produkt w bogatej ofercie firmy GeoVision. Karta GV250 została zbudowana w oparciu o technologię triplex, dzięki której mamy możliwość jednoczesnego nagrywania obrazów, odtwarzania oraz podglądania wizji z kamer przemysłowych w czasie rzeczywisty.
Kamera CCTV LC-308D wykorzystuje zaimplementowaną funkcję dzień/noc, dzięki której zapewnia najlepsze dozorowanie w swojej klasie. Kamera LC-308D przystosowana jest do pracy nawet w całkowitych ciemnościach.
Karty komputerowe DVR z serii GV-2008 to urządzenia dozorowe z najwyższej półki. Karty komputerowe DVR GV-2008 pozwalają na budowę stosunkowo dużych systemów monitoringu, ponieważ są zdolne do jednoczesnej obsługi 8 kamer przemysłowych oraz 8 mikrofonów rejestrujących dźwięk.
Bezprzewodowe kamery dzień noc to niezwykle elastyczne urządzenia wizyjne pozwalające na budowę systemów monitoringu we wcześniej niedostępnych miejscach.
Przemysłowa kamera dzień/noc LC-806A należy do grupy najnowszych urządzeń wizyjnych. Kamera została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych i profesjonalnych systemach telewizji dozorowej.
Kamera LC-250ASD charakteryzuje się wysoką jakością obrazu (480 TVL), która pozwala na bardzo dokładne odwzorowanie wszystkich elementów wizji.
Monitoring wizyjny miasta Gdynia zostanie rozbudowany o dodatkowe kamery CCTV. Rozbudowa systemu będzie trwała najprawdopodobniej trzy lata.
Cyfrowe rejestratory wideo marki Rifatron to profesjonalne urządzenia przeznaczone do rejestracji wizji w instalacjach telewizji dozorowej.
Zewnętrzne kamery przemysłowe LC-503P/C3138 umożliwiają budowę całodobowych instalacji telewizji dozorowej. Kamery z serii LC-503P/C3138 przystosowane są do rejestracji wizji w systemie PAL.
Obiektywy autoiris to specjalne obiektywy wyposażone w automatyczną przysłonę. Wyróżniamy wiele rodzajów obiektywów do kamer przemysłowych z automatyczną przysłoną, jednak na szczególną uwagę zasługują obiektywy autoiris ze zmienną ogniskową od 5 do 100 milimetrów.
Płytkowe kamery kolorowe z serii YK2083 to urządzenia charakteryzujące się głównie fenomenalną rozdzielczością obrazu rzędu 550 linii telewizyjnych. Płytkowe kamery kolorowe YK2083 zostały wyposażone w nowoczesny przetwornik firmy Sony typu CCD 1/3.
Podsłuchy ukryte w etui kasety video to profesjonalne urządzenia szpiegowskie. Podsłuchy działają na częstotliwości 433 MHz. Największą zaletą nadajnika podsłuchowego jest jego ogromny zasięg, który może wynosić maksymalnie 2 kilometry.
Geovision GV-LPR 1 to zintegrowany system telewizji przemysłowej z systemem identyfikacji tablic rejestracyjnych. Ogromną zaletą systemu Geovision GV-LPR 1 jest możliwość rejestracji obrazu z kamer pracujących jako identyfikatory tablic rejestracyjnych pojazdów.
GV 2004 to karta komputerowa DVR typu COMBO nowej generacji. Karta DVR gv 2004 wykorzystuje dwa typy kompresji, MPEG-4 i MPEG-2. Największą zaletą karty jest doskonała jakość rejestrowanego obrazu, który może być porównany do obrazu z DVD. Karta gv 2004 przeznaczona jest przede wszystkim na potrzeby systemów monitoringu odznaczających się dużym natężeniem ruchu.
Gv 2008 to profesjonalna karta DVR , której producentem jest światowej klasy firma Geovision . Karta gv 2008 jest jednym z produktów nowej serii kart COMBO. Karta działa w pełnym trybie TRIPLEX, co umożliwia w tym samym czasie rejestrowanie, odtwarzanie i podglądanie obrazu z kamer będących częścią systemu monitoringu.
Telewizja dozorowa to system bezpieczeństwa, który obecnie jest standardem w nowo otwartych budynkach użyteczności publicznej. Telewizja dozorowa posiada wiele zalet, które powodują, że nawet istniejące od wielu lat budynki użyteczności publicznej i osiedla mieszkaniowe wyposażane są w specjalne systemy telewizji dozorowej.
Karty Geovison powszechnie wykorzystywane są w systemach telewizji dozorowej. Karty Geovision wyposażone są w liczne funkcje umożliwiające nie tylko rejestrację obrazu. Karty Geovision wchodzące w skład bardziej rozbudowanych systemów telewizji przemysłowej czasami wymagają specjalnych urządzeń, które zwiększają możliwości i wydajność kart.
Podsłuchy inaczej nadajniki podsłuchowe to miniaturowe urządzenia wyposażone w specjalne moduły radiowe, które zazwyczaj pracują w paśmie o częstotliwościach 300 ÷ 1000MHz. Podsłuchy w formie nadajników wyposażone są w wyjątkowo czułe mikrofony, wyposażone w wbudowane wzmacniacze o wielkości zbliżonej do główki zapałki.

Archiwum