Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Nadzór wideo nad dzieckiem

Strona główna  »  Artykuły  »  Nadzór wideo nad dzieckiem


Nadzór wideo nad dzieckiem
Nadzór wideo nad dzieckiem wymaga od kamery wysokiej jakości generowanego obrazu (musi pozwalać na identyfikację przedmiotów jakimi bawi się dziecko) oraz co najważniejsze, możliwości zdalnego podglądu obrazu za pomocą przeglądarki internetowej WWW lub urządzenia mobilnego typu smartphone, np. iPhone, Samsung Galaxy - sprawowanie kontroli nad dzieckiem niezależnie od tego czy jesteśmy w pracy czy w delegacji.

W tego typu systemach nadzoru wideo najlepiej sprawdzają się bezprzewodowe kamery sieciowe w obudowach typu CUBE. Przykładem takiego kamery może być kamera IP Geovision z serii GV-CBW120, która nie tylko spełnia powyższe wymagania, ale także oferuje wiele opcji dodatkowych. Podstawową zaletą użytkową proponowanego rozwiązania jest możliwość wygenerowania krystalicznie czystego obrazu z dużą ilością szczegółów w rozdzielczości 1,3 Mpix.

Dzięki bogatemu w detale obrazowi bez problemu zidentyfikujemy przedmioty jakimi bawi się dziecko. Kolejnym atutem kamery IP GV-CBW120 jest bezprzewodowa łączność w standardzie IEEE 802.11 b/g/n (bardzo łatwa instalacja nie wymagająca prowadzenia przewodów transmisyjnych) oraz szyfrowanie WEP, WPA-PSK (TKIP i AES), WPA2-PSK (TKIP i AES), które gwarantuje, że nikt obcy nie przechwyci sygnału wideo. Wśród wielu opcji dodatkowych kamery IP Geovision GV-CBW120 znajdziemy m.in.: dwukierunkowa transmisja dźwięku (kamera posiada wbudowany mikrofon), alarm sabotażowy, detekcja ruchu, maskowanie stref prywatnych, wielojęzyczne menu oraz jednoczesna wielostrumieniowość z kompresją H.264, MPEG-4 i MJPEG.