Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Komputerowy zapis obrazu GeoVision

Strona główna  »  Artykuły  »  Komputerowy zapis obrazu GeoVision


Komputerowy zapis obrazu GeoVision
Komputerowy zapis obrazu GeoVision to fantastyczna alternatywa dla tradycyjnych rejestratorów cyfrowych, które w ostatnim czasie coraz częściej ustępują rozwiązaniom bazującym na kartach DVR. Komputerowy zapis obrazu polega na wyposażeniu komputera PC w kartę lub karty DVR GeoVision  (wraz z dedykowanym oprogramowaniem).
Podstawową zaletą takiego rozwiązania jest aspekt ekonomiczny, gdyż karty komputerowe są znacznie tańsze od rejestrator cyfrowych, co dodatkowo jest potęgowane przez ogólnodostępność komputerów PC. W ofercie GeoVision znajdziemy kilka linii kart DVR (GV250, GV600, GV650, GV800, GV1120, GV1240, GV1480, GV2004 i GV2008) dzięki czemu każdy użytkownik może dobrać produkt do własnych wymagań. Przy pomocy kart DVR GeoVision możemy tworzyć funkcjonalne i skuteczne systemy telewizji dozorowej zarówno dla małych, średnich jak i bardzo dużych obiektów. Dodatkowo zaletą tego rozwiązania jest oprogramowanie, które nie tylko pozwala na zarządzanie systemami monitoringu wizyjnego, ale także sprawia, że ich obsługa jest prosta i efektywna.

Podstawowe funkcje i możliwości systemu CCTV zbudowanego na bazie karty DVR GeoVision i specjalizowanego oprogramowania GV:

- zdalny monitoring za pomocą sieci komputerowej LAN/WAN/Internet
- intuicyjne zarządzania systemem monitoringu,
- możliwość integracji z innymi systemami bezpieczeństwa np. systemy alarmowe
- możliwość sterowania kamerami PTZ
- możliwość personalizacji trybu pracy systemu
- optymalny poziom zabezpieczenia danych
- systemy wspomagające zapis obrazu
- nowoczesne rozwiązania z zakresu kodowania obrazów np. kompresja H.264