Kupuj szybko bez zakładania konta!  

GeoVision GV1120 / 16

Strona główna  »  Artykuły  »  GeoVision GV1120 / 16


GeoVision GV1120 / 16
GeoVision GV1120 / 16 to karty DVR o bardzo dobrych parametrach zapisu, które dodatkową są wspierane przez najlepsze na rynku CCTV oprogramowanie do zarządzania materiałem wizyjnym. Karty komputerowe z serii GV1120 / 16 zostały stworzone głównie z myślą o budowie dużych, wymagających i funkcjonalnych systemów telewizji przemysłowej.
Wielokanałowa karta DVR z serii GV1120 / 16 firmy GeoVision pozwala na zapis sygnałów wizyjnych równocześnie z 16 kanałów wideo z czasie rzeczywistym. Prędkość zapisu to 100 kl./s, zaś prędkość odtwarzania zarejestrowanych nagrań to aż 400 kl./s. Prezentowana karta DVR korzysta z najnowocześniejszych osiągnięć z zakresu kompresji ruchomych obrazów, w tym również ze specjalnie zmodyfikowanego kodeka Geo H.264, który znacznie zwiększa wydajność całej instalacji monitoringu wizyjnego. Zastosowanie kodeka H.264 zmniejsza zapotrzebowanie na przestrzeń dyskową (około 30% w porównaniu z MPEG-4), pozwala na zapis nagrań w najwyższym poziomie jakości oraz gwarantuje stabilną i płynną transmisję sygnałów wizyjnych po sieci IP. Dzięki wbudowanemu modułowi sieciowemu karty komputerowe DVR z serii GV1120 / 16 pozwalają na zdalny monitoring i zarządzanie z poziomu sieci komputerowych typu LAN/WAN/Internet. Wiele opcji personalizacji sprawia, że każdy użytkownik może przy pomocy karty GV1120 / 16 stworzyć system monitoringu, który w pełni będzie spełniał jego oczekiwania.

Dodatkowe zalety użytkowe wielokanałowej karty komputerowej GV1120 / 16 GeoVision:

- zapis dźwięku: 16 kanałów audio,
- praca w technologii TRIPLEX,
- kilka trybów zapisu: ciągły, detekcja ruchu oraz harmonogram,
- zaawansowane zabezpieczenia (zapory sieciowe, zabezpieczenie nagrań znakiem wodnym, hasła i definiowanie użytkowników),
- kilka typów kompresji video,
- kilka rodzajów poziomów jakości rejestrowanych obrazów,
- zaawansowane sterowanie kamerami szybkoobrotowymi PTZ,
- informacja o alarmie e-mailem lub sms-em,
- najlepsze na rynku oprogramowanie oraz instrukcja po polsku (darmowe, częste aktualizacje),
- automatyczna kompensacja światła,
- automatyczne wzmocnienie sygnału wizji,
- E-map(mapa elektroniczna),
- możliwość podłączenia karty GV NET oraz karty GV A16,
- możliwość podłączenia instalacji alarmowej,
- Watch dog - aplikacja restartująca system po chwilowych spadkach napięcia.

Oficjalny dystrybutor: GeoVision Polska