Kupuj szybko bez zakładania konta!  

GV-LPR-4/12 : Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych

Strona główna  »  Artykuły  »  GV-LPR-4/12 : Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych


GV-LPR-4/12 : Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych
GV-LPR-4/12 firmy GeoVision to system oferujący identyfikację tablic rejestracyjnych oraz możliwość obsługi 4 pasów ruchu. System do rozpoznawania tablic pojazdów z serii GV-LPR-4/12 został wyposażony w kartę DVR GV1480 dzięki której możliwy jest zapis obrazu z prędkością 400 klatek na sekundę.
Ze względu na dużą prędkość zapisu oraz obsługę 4 pasów ruchu system GV-LPR-4/12 idealnie nadaje się do monitorowania i kontrolowania ruch drogowego w miejscach o silnym natężeniu ruchu. Obecnie systemy identyfikacji z serii GV-LPR-4/12 są powszechnie stosowane do monitorowania przejść granicznych oraz tras szybkiego ruchu. Ogromne możliwości systemu GV-LPR-4/12 firmy GeoVision całkowicie przewyższają konkurencyjne systemy do rozpoznawania i identyfikowania tablic rejestracyjnych pojazdów. Dodatkowe funkcje systemu oraz właściwości techniczne GV-LPR-4/12:
- automatyczne przesyłanie nagrań do bazy danych,
- specjalistyczne funkcje próbkowania kolorów, czcionek oraz znaków specjalnych,
- proces identyfikacji trwa zaledwie 0,2 sekundy,
- przyjazny dla użytkownika interfejs zarządzający,
- możliwość personalizacji.
System GV-LPR-4/12 oraz inne systemy do identyfikacji tablic rejestracyjnych marki GeoVision znajdą Państwo w centrum zabezpieczeń CTR Partner Warszawa.